איך מחשבים כמה הלוואה לקחת לעסק חדש?

שכירים רבים חולמים להקים עסק ולצאת לדרך חדשה ועצמאית. עוסקים עצמאים יכולים להגשים את חלומותיהם, להציע ללקוחות את כישוריהם וכישרונותיהם, לתת שירות טוב ולדרוש תמורה נאותה בעדו, ליהנות מהרווחים ולשפר את מצבם הכלכלי. עם זאת, במציאות הכלכלית של ימינו כשהמחירים מאמירים, השירותים מתייקרים והמיסים מכבידים, לא קל להקים עסק חדש ולא פשוט לצאת לדרך עצמאית בלי הון התחלתי.

איך מחשבים כמה הלוואה לקחת לעסק חדש

עוסקים עצמאים רבים מתחילים את תהליך הקמת העסק בלי הון ההתחלתי ומגלים די מהר שהמהמורות רבות וגבוהות משחשבו. הם יודעים שהדרך היחידה שתאפשר להם להגשים את חלום העצמאות, היא הלוואה ונאלצים לפנות למוסדות בנקאיים, למוסדות פיננסיים ולקרנות פילנתרופיות כדי לבקש הלוואה ולקוות שתאושר. אם גם אתם חולמים על הקמת עסק חדש וזקוקים להון התחלתי שיעזור לכם להתבסס, אתם צרכים הלוואה. אך לפני שתפנו למוסדות המממנים השונים ותבקשו הלוואה, כדאי שתחשבו את סכומי ההלוואה שיידרשו לכם ותבינו איך היא תשפיע על הפעילות העסקית שלכם. כדי לעשות זאת כדאי שתשתמשו במחשבון מקוון. הינה כל מה שאתם צריכים לדעת.

להקים עסק בצעדים קטנים

אם תתייעצו עם מומחים בחברות ייעוץ עסקי ופיננסי כמו פפר פיננסים, תבינו שגם אם החלום העסקי שלכם הוא גדול, כדי להקים עסק חדש, לבסס אותו, לייצב אותו ולחזק אותו, אתם צריכים להתחיל בקטן. למה הכוונה? ובכן, איך בכוונתכם להקים את העסק? לבד או עם שותפים? אם בכוונתם להקים עסק לבד, סביר להניח שבשלבים הראשונים תפעילו אותו בלי צוות. אם כך, אינכם צריכים הלוואה גדולה מדי אלא סכום בסיסי שיעזור לכם לשכור מתחם קטן ולקנות את הציוד הנדרש. כשמקימים עסק חדש, הדבר החשוב ביותר לעשות, הוא להתחיל לעבוד – לפתח את השירותים או את המוצרים, לגייס לקוחות, לחפש ספקים ולשווק את העסק. אם אתם יכולים לעשות את כל זה לבד, עשו זאת. אם אתם זקוקים לעובד אחד או שניים, התחילו לגייס עובדים.

אך אל תשכחו לשקלל את עלויות המשכורת שלהם בבקשה להלוואה. כדאי שתנסו להתמודד עם ניהול העסק ועם העבודה לבדכם ללא עזרה עד שתתחילו לראות רווחים. כשתתחילו להרוויח תוכלו לתכנן את הרחבת העסק ולהעסיק צוות מקצועי. אם בכוונתכם לעבוד עם שותפים, כל אחד מכם יוכל להביא את ההון עצמי הנדרש להתנעת העסק ולשקלל אותו בסכומי ההלוואה שתבקשו. אם אין לכם הון עצמי, תזדקקו לסכום התחלתי גבוה ותצטרכו להציג למוסדות המממנים תוכנית עסקית מקצועית שתפרט את המודל העסקי שלכם ואת השלבים המתוכננים בתהליך הקמת העסק. בלי תוכנית עסקית תתקשו לקבל הלוואה מהמוסדות הגדולים, והדבר עלול לעכב את עבודתכם ולפגוע בעסק שלכם. אז לפני שתפנו לבנק ותבקשו הלוואה, הכינו תוכנית עסקית והיו מוכנים להציג אותה בכל עת.

מחשבון הלוואות לעסקים חדשים

מחשבון ההלוואות לעסקים חדשים יסייע לכם להבין את המשמעות של המימון שתקבלו מבחינת סכום ההחזר החודשי ותקופת ההחזר החודשי. תוכלו להזין בו את סכום ההלוואה המבוקש ואת תקופת ההחזר הרצויה או לחלופין להגדיר את סכום ההחזר החודשי הרצוי ולקבל את תוצאות החישוב מייד. המחשבון יראה לכם מהו הסכום המדויק שתצטרכו להחזיר מדי חודש בחודשו, וכמה ריבית תשלמו על ההלוואה בכללותה. אם תדעו מהו סכום ההחזר החודשי תוכלו לשקלל אותו בנתונים הכספיים שלכם ולקבל תמונת מצב מדויקת שתעזור לכם לייעל את העבודה, לחסוך בהוצאות ולהגדיל את הרווחים ותאפשר לכם לעמוד בתנאי ההלוואה ובה בעת לתכנן את המשך הפעילות העסקית ולגבש תוכניות עסקיות חדשות. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *