שער הלט הלטבי היציג היום – מחשבון המרה לט לטבי לשקל

מחשבון בקליק » המרת מטבעות » המרת שקל למט"ח ₪ » שער הלט הלטבי היציג היום – מחשבון המרה לט לטבי לשקל
בעמוד זה תוכלו לחשב בלחיצת כפתור את שער הלט הלטבי היציג היום – מחשבון המרה לט לטבי לשקל. כל מה שתצטרכו לעשות הוא לרשום את הסכום שתרצו להמיר ותוכלו לראות את ההמרה בשערים בין שני המטבעות.
קוד מטבע - LVL
ממטבע:
למטבע:
ממטבע:
למטבע:

שער יציג המרה לט לטבי לשקל

חישוב לט לטבי לשקלים במהירות:

10 לט לטבי לשקל
20 לט לטבי לשקל
30 לט לטבי לשקל
50 לט לטבי לשקל
75 לט לטבי לשקל
100 לט לטבי לשקל
200 לט לטבי לשקל
300 לט לטבי לשקל
400 לט לטבי לשקל
500 לט לטבי לשקל
600 לט לטבי לשקל
700 לט לטבי לשקל
800 לט לטבי לשקל
1,000 לט לטבי לשקל
2,000 לט לטבי לשקל

בקצרה על המטבע - לט לטבי:

לטביה היא אומנם לא מהמדינות המתוירות ביותר באירופה, אך עדיין ישראלים רבים מגיעים אליה. יש כאלה שמגיעים אליה במסגרת חופשה, אחרים מגיעים אליה כחלק מנסיעה עסקית. אך כמובן שאם תגיעו למדינה, לא תוכלו שלא להבחין במטבע המקומי. אומנם נכון להיום המטבע הרשמי בלטביה הוא האירו, אך לפני שהאירו נכנס למדינה השתמשו בה במטבע אחר. המטבע נקרא לט לטבי, ואתם עדיין תוכלו להשתמש בו בכל מיני אזורים שונים. אם תרצו להמיר שקל ללט לטבי תרצו לדעת כי אתם מקבלים בדיוק את הסכום הרצוי. באמצעות מחשבון המרה לט לטבי לשקל של אתר מחשבון בקליק תוכלו לקבל תשובות שלא משתמעות לשתי פנים.

מחשבון המרת לט לטבי לשקל

זה נכון כי הלט הלטבי הוא כבר לא המטבע הרשמי בלטביה. אך מי שיגיע למדינה עדיין צריך להכיר את המטבע הזה שניתן להשתמש בו ביחד עם האירו. אתר מחשבון בקליק השיק עבורכם מחשבון חדש שמבצע המרה פשוטה בין לט לטבי לבין שקל. זה בכלל לא מסובך להשתמש במחשבון, אפילו אם אין לכם ניסיון קודם עם מחשבונים אחרים. על מנת להשתמש באותו מחשבון המרה לט לטבי לשקל תצטרכו רק להזין סכומים. הסכום שאותו אתם תזינו יהיה זה שהמחשבון ימיר מיד לאחר אישורכם. ניתן לבצע המרה בין לט לטבי לשקל, אך גם להמיר בין לט לטבי לאירו או לכל מטבע זר אחר.

לט לטבי – האם עדיין משתמשים בו?

לרוב כאשר תסתובבו בלטביה תוכלו לראות את האירו בכל מקום, בדומה למדינות אחרות באיחוד האירופי. אך הלט הלטבי היה אחד מהמטבעות המשמעותיים ביותר בלטביה. כמו שאמרנו עדיין תוכלו לראות אזורים שונים במדינה שמשתמשים בו. המטבע היה המטבע הרשמי בלטביה משנת 1993 עד לשנת 2013 כולל. בתחילת שנת 2014 הצטרפה לטביה לאיחוד האירופי, כתוצאה מכך החליפו את מהמטבע במדינה לאירו. באמצעות מחשבון המרת לט לטבי לשקל עדיין תוכלו לראות את ההשוואה הרצויה. גם אם היא לא מאוד רלוונטית לימים האלה, אף אחד לא יכול לדעת מי המטבע הזה יחזור להיות המטבע הרשמי של לטביה.

המרת מטבעות נוספים שתוכלו להיעזר בהם:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.