שער הדולר הנמיבי היציג היום – מחשבון המרה דולר נמיבי לשקל

מחשבון בקליק » המרת מטבעות » המרת שקל למט"ח ₪ » שער הדולר הנמיבי היציג היום – מחשבון המרה דולר נמיבי לשקל
בעמוד זה תוכלו לחשב בלחיצת כפתור את שער הדולר הנמיבי היציג היום – מחשבון המרה דולר נמיבי לשקל. כל מה שתצטרכו לעשות הוא לרשום את הסכום שתרצו להמיר ותוכלו לראות את ההמרה בשערים בין שני המטבעות.
קוד מטבע - NAD
ממטבע:
למטבע:
ממטבע:
למטבע:

שער יציג המרה נמיבי לשקל

חישוב דולר נמיבי לשקלים במהירות:

10 דולר נמיבי לשקל
20 דולר נמיבי לשקל
30 דולר נמיבי לשקל
50 דולר נמיבי לשקל
75 דולר נמיבי לשקל
100 דולר נמיבי לשקל
200 דולר נמיבי לשקל
300 דולר נמיבי לשקל
400 דולר נמיבי לשקל
500 דולר נמיבי לשקל
600 דולר נמיבי לשקל
700 דולר נמיבי לשקל
800 דולר נמיבי לשקל
1,000 דולר נמיבי לשקל
2,000 דולר נמיבי לשקל

בקצרה על המטבע - דולר נמיבי:

המטבע הלאומי של נמיביה הוא דולר נמיבי. את הדולר הנמיבי הציגו כבר ב- 1993, כאשר הוא החליף את המטבע הידוע בנמיביה, הלא הוא הראנד הדרום אפריקאי, חרף העובדה, כי המטבע הבראנד עדיין שמיש בצורה נרחבת. למרות שהכלכלה בנמיביה צומחת באופן מתון לאחרונה, עדיין הדולר הנמיבי פוחת אל מול הדולר השגור בארצות הברית.

מחשבון המרת דולר נמיבי לשקל

אפשרי שתעשו שימוש במחשבון של המרת דולר נמיבי לשקל, וזאת על מנת שתבינו עד כמה הדולר הנמיבי שווה בהמרה שלו לש"ח. שער החליפין נוהג לזוז בין תקופה לתקופה, ולכן כדאי לוודא מראש כמה הדולר הנמיבי ישתווה בזמן שחשוב לכם לדעת לפני טיסתכם לנמיביה. בשימוש קבוע במחשבון, אינכם חייבים להיות גאוני הדור. אתם ממש לא צריכים להיות גאונים גדולים ולדעת המון נוסחאות, נדרש מכם רק הבנה בסיסית בסכום ההמרה המדויק בעת הבדיקה שלכם במחשבון.

מה חשוב לדעת על דולר נמיבי?

כבר במהלך 1990 קברה התנועה להחלפה של השימוש הקבוע במטבע הנהוג בדרום אפריקה, בנמיביה. משום הסיבה כי דולר נמיבי קשור למטבע הבראנד, ומתהדר בשער חליפין זהה, הבראנד נותר כחלק ממטבעי חוקי בנמיביה. בשנת 1990, המטבע החלופי שהושם על שולחן הדיונים היה הקלהאר, שמשקף את המדבר, במזרח נמיביה. גורמים רשמיים כבר עצבו אותו, אך המאמצים לא נשאו פרי. והמטבע היחידי שהחליף את הבראנד היה אך ורק הדולר הנמיבי.

המרת מטבעות נוספים שתוכלו להיעזר בהם:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.