מה המשמעות של לוכד חלומות

הזמנת כיסוי לדרכון ולוכד חלומות אונליין

ההיסטוריה של לוכד חלומות

תופעת לוכדי החלומות התחילה בעם האוג'יבווה באמצע המאה ה-20 ונהפכה לסמל לאחדות של העמים האינדיאנים השונים באמריקה. האוג'יבווה מאמינים שלוכד החלומות שומר עלינו מפני חלומות רעים ועוזר לנו לשמור את החלומות הטובים שלנו בבוקר. רבים מאמינים שלחלומות יש משמעות פסיכולוגית עמוקה, שיכולה לעזור לנו להבין לא רק את האישיות שלנו יותר לעומק, אלא גם סוגיות בנבכי הנפש שלנו שלא ידענו בכלל שקיימות.

המשמעות של לוכד חלומות

בין אם לוכד החלומות אכן עוזר לנו לשמור על החלומות שלנו טובים וקרובים ובין אם מדובר באגדה בלבד – מדובר בפריט יפהיפה בעל משמעות סימלית שכיף שיהיה בחדר. לוכד החלומות הקלאסי עשוי מחומרים טבעיים ובנוי בצורת עיגול מרושת אליו קשורה נוצה או מספר נוצות.

איפה תולים לוכד חלומות?

לפי האמונה המסורתית, על מנת שלוכד החלומות יעבוד, במרכזו של הלוכד חשוב שתהיה טבעת עגולה או אבן אליה ימשכו החלומות ושהלוכד יהיה תלוי מעל המיטה.

הקשר בין לוכד החלומות לחלומות וסיוטים

לוכד החלומות מתחבר כמובן עם החלומות שאנחנו חולמים בלילה. חלום הוא הדרך של הגוף להתמודד עם הסיטואציות היומיומיות שחווינו ולעבד אותן באופן בריא. החלום מאפשר לנו להגשים משאלות לא מודעות או להתמודד עם הפחדים שלנו. למרות שקיים מגוון רחב של חלומות שיכולים לתפוס אתכן בלילה, רבים מהחלומות הם נפוצים וחוזרים אצל רבים מאיתנו במהלך תקופות בעלות אופי דומה. כך למשל, הרבה מאיתנו יחלמו על נפילה בתקופה לחוצה, או על מרדף בתקופות של דילמות או ריבים עם הקרובים לנו.

יצא לכן לשמוע על חלומות צלולים?

חלום צלול היא תופעה בה אדם שחולם מודע לזה שהוא חולם. במצב כזה, הוא יכול להשפיע על המתרחש בחלום ולהיות פעיל בו. התופעה של חלימה צלולה נחקרת רבות וכוללת תהיות רבות בנוגע לסיבה שגורמת לה להתרחש והיכולת להגיע אליה. אנשים רבים מעידים שתיעוד החלומות ביומן או ביצוע של בדיקת מציאות במהלך היום עוזרים להם להגיע בלילה לחלומות צלולים. עדיין מדובר בתופעה מאוד לא נפוצה שקשה להשיג בה תוצאות. האם לוכד חלומות יכול לעזור לכן להשיג חלום צלול? כנראה שיש רק דרך אחת לגלות…

השיגו לוכד חלומות!

לוכד חלומות ניתן לקנות או להכין במגוון רחב של עיצובים. חשוב שהלוכד יהיה בצבעים שמתאימים לחדר שלכן ובעיצוב מגניב שאתן אוהבות. בין אם מדובר במתנה לעצמכן או לחברה – זאת מתנה אפופת מסתורין וסטייל שכיף לקבל. אתן יכולות לבחור בלוכד חלומות ענק שיקשט את הקיר בחדר שלכן, או שרשרת לוכד חלומות שתוסיף לסגנון הלבוש שלכן. הבחירה בסוג הלוכד היא כמובן שלכן, והעיצוב? לא מכירים מישהי יותר טובה מכן לעצב את הלוכד המושלם. באתר שלנו מגוון כלים לעיצוב וקטלוגים של לוכדי חלומות. תכינו או תקנו, זה לא משנה – בטוחים שתבחרו את הלוכד המושלם!

למעבר אל החנות שלנו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלחי הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריכה עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלחי לי הודעה ונדבר :)