לבחור את טבעת האירוסין המושלמת

טקס הצעת הנישואין הוא מעמד חשוב ביותר בחייו של כל זוג. זו הסיבה שבן הזוג מבצע תכנונים סודיים לגבי אופן ביצוע הצעת הנישואין במועד שבו בת הזוג לא חשבה שהאירוע יקרה. גורם ההפתעה הוא דומיננטי ביום זה.

חשיבה על רכישת טבעת אירוסין

טבעת אירוסין מלווה את האישה לאורך כל חייה ושנות הנישואים שלה ולכן חשוב מאד לבן הזוג לקלוע למטרה ולבחור את הטבעת שתהיה אהובה עליה, כיוון שהיא בסגנון האהוב עליה ובנראות שעליה היא חשבה.

זוהי משימה לא פשוטה ולכן לא אחת בן הזוג משתף במהלך המתוכנן אדם אחד שיסייע לו כמו אחות של חברתו, בת דודה או חברה קרובה. הן מספרות לו מהו הקו העיצובי שאהוב עליה, אם היא מעדיפה זהב לבן או זהב צהוב, יהלומים, אבני חן וכל פרט חשוב נוסף בנראותה של טבעת אירוסין מושלמת.

אחד הנושאים החשובים הוא המידה של הטבעת ולכן בן הזוג או המסייעת מודדים את אחת הטבעות של בת הזוג שנמצאות בקופסת התכשיטים שלה, כדי שהטבעת החדשה תהיה בול במידה הנכונה ולא יהיה צורך לבצע שינוי או תיקון.

בחירה של טבעות אירוסין

הדרך הנוחה ביותר לרכישת טבעות אירוסין היא להגיע לאולם תצוגה של מעצבים ייחודיים אשר מציעים מבחר עצום של תכשיטים למעמד זה. או לחלופין להיחשף להיצע זה באתר האינטרנט של המעצבים ולהזמין את המוצר הביתה, בלי שהכלה לעתיד תחשוד שמדובר בטבעת אירוסין עבורה.

אפשר לבחור בין טבעות מזהב צהוב, או בזהב לבן אשר ברוב המקרים אהוב יותר על הבחורות כטבעת אירוסין. האופציות של העיצוב בחלקה העליון של הטבעת הן אין סופיות וכל מעצב מציע קווים עיצובים מדהימים ביופיים.

הטבעות העדינות ביותר הן אלו שכוללות בחלקן העליון יהלום מלוטש ויפהפה בגודל שאותו יבחר החתן לעתיד. קיים מגוון גדול של אבנים אשר משובצות על כתר במרכז הטבעת, או לחלופין כמה יהלומים אשר מסודרים בטור, בשורה, בעיגול ובשלל צורות נוספות בכמה גבהים ובהמון אפשרויות.

הבחירה אינה קלה ולכן בן הזוג בוחן שוב ושוב את ההיצע הגדול ולאט לאט מסנן את המבחר ונשאר עם כמה טבעות אירוסין בודדות שמתוכן הוא בוחר את האחת והיחידה, תוך תקווה גדולה שהיא אכן תתאים הן בנראותה והן בגודלה.

טבעות הכוללות אבני חן

אופציה נוספת היא לרכוש טבעות אירוסין אשר משובצות בהן אבני חן. הצבעים של אבני החן הם מאד דומיננטיים ולכן אפשר לראות כבר מרחוק את הטבעת המיוחדת שמישהי עונדת על האצבע שלה. קיים מבחר גדול של אבני חן כמו אבן ספיר כחולה, אבן אמטיסט וורודה, אמרלד ירוקה ועוד.

הכי חשוב שבן הזוג יצליח להפתיע את בת זוגו והטקס המרגש יפתיע אותה והיא תענה בחיוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלחי הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריכה עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלחי לי הודעה ונדבר :)