איך להכין לוכד חלומות?

הזמנת כיסוי לדרכון ולוכד חלומות אונליין

למה להכין לוכד חלומות?

להכין לוכד חלומות זאת משימה קצת מורכבת אבל מספקת מאוד שתשאיר אתכן עם פריט מגניב שתוכלו לתלות בחדר או להשתמש כתכשיט. לפי האמונה של עם האוג'יבווה, לוכד חלומות שומר עלינו מפני חלומות רעים ועוזר לנו בזכירת החלומות הטובים. בין אם האגדה נכונה או לא, לוכדי חלומות מגניבים מאוד ואפופי מסתורין!

איך מכינים לוכד חלומות

מה צריך בשביל להכין לוכד חלומות?
יש כמה דברים שצריך להשיג בשביל להכין לוכד חלומות:

  • חישוק מתכת ללוכד חלומות גדול או קטן
  • חוט עור לכיסוי חישוק המתכת
  • חוטי כותנה ומחט ליצירת הרשת של לוכד החלומות
  • אטב משרדי
  • כמה אבנים שנמקם במרכז הלוכד בשביל שישאבו את החלומות לתוכו.
  • כמה נוצות וצבעי מים

כשיש לכן את כל אלה – אפשר להתחיל בעבודה!

הכנת מסגרת לוכד החלומות
השלב הראשון בעיצוב לוכד החלומות שלנו הוא ללפף סביב חישוק המתכת שלנו את חוט העור. חשוב לדאוג שהחוט יהיה מלופף צמוד לחישוק כך שחישוק שמתחתיו יהיה כמה שפחות חשוף. בתחילת התהליך, נדאג לקבע את הליפופים הראשונים באמצעות אטב. כשסיימתן ללפף את החוט סביב חישוק המתכת – ניתן להוריד את האטב המשרדי ולדאוג לליפוף החלק שנותר תחתיו. כשסיימתן תקשרו את החוט שנותר בקשר כפול – ואנחנו מוכנות לשלב הבא!

הכנות ליצירת הרשת של לוכד החלומות שלנו

כמות החוט הנדרשת תלויה באם מדובר בלוכד חלומות גדול או בכלל בשרשרת לוכד חלומות. תמיד נעדיף שיהיה יותר מידי חוט מאשר מעט מידי. קיימות טכניקות רישות מגוונות ורבות, שמשפיעות על אורך החוט הנדרש, רמת הקושי והתוצר הסופי. כיוון שמדובר באמנות בפני עצמה, נפרט פה על שיטה אחת מתוך רבות להכנת הרשת של לוכד החלומות שלנו.

הכנת הרשת ללוכד החלומות

השכבה הראשונה של רשת לוכד החלומות שלנו תהיה בצורת משובע. תחילה, קישרו את החוט למסגרת. לאחר מכן, ליצירת הצלע הראשונה לפפו את החוט מסביב למסגרת המתכת והעבירו אותו דרך הרווח שנוצר בין המסגרת לחוט.

כשסיימתן ניתן להמשיך לצלע הבאה של המשובע שלנו. חשוב לשמור על החוט מתוח לאורך כל התהליך. כשסיימנו ניתן להתחיל בשכבה הבאה. גם כאן הליפוף יעשה בצורה דומה רק שהפעם נלפף את החוט בנקודות המרכז של צלעות המשובע שבנינו וברווח החדש שנוצר. כך נמשיך בשכבות הבאות, עד שנגיע למרכז.

שילוב אבנים בלוכד החלומות

כשהגעתן לשכבה האחרונה, ניתן לשלב את האבנים תוך כדי ליפוף הרשת של לוכד החלומות שלנו. כשסיימתן את השכבה האחרונה תבצעו קשר בסמוך לליפוף האחרון, תגזרו את שארית החוט וזהו – יש לכן לוכד חלומות משלכן. רק נשאר לתלות אותו על המיטה ולחכות שהחלומות יגיעו!

מעדיפות לקנות לוכד חלומות?

לא לכולנו יש כוח להכין לוכד חלומות. מדובר בתהליך מעט מסורבל שלוקחד זמן ודורש ריכוז. במידה והתהליך לא מושך אתכן – ניתן למצוא לוכד חלומות לקנייה באתר שלנו בעיצובים מגווים ומיוחדים שישתלבו בחדר שלכן בצורה מושלמת!

למעבר אל החנות שלנו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלחי הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריכה עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלחי לי הודעה ונדבר :)